Football is for you & me, not for fucking industry

8 Nisan 2010 Perşembe

Ve Milliyet özür diledi!Yaptıkları terbiyesizliğin karşısında yükselen tepkiye karşı duramadılar. Özür dilediler. Yarım ağızla bile olsa özür dilediler. Bu bir ders olur ve bir daha tekrarlamazlar umarız. Ancak benim açımdan Milliyet boykotu devam edecektir. Satın almamaya, okumamaya devam edeceğim.Bu protestoya destek veren tüm Fenerbahçelilere teşekkürler.

3 yorum:

mustafa halıcı dedi ki...

Hocam, asıl biz teşekkür ederiz senin de bu işte emeğin büyük

Huseyin dedi ki...

Abi başta sen olmak üzere tüm emek sahiplerine teşekkürler. 22 lira bilet direnişinden sonra bu ikinci büyük zaferiniz. Tebrikler. Siz sadece neyi protesto edeceğimizi söyleyin yeter. Peşinizdeyiz.

anfa1907 dedi ki...

Anında ve organize tepki koydunuz. Biz de elimizden geldiğince destek olduk ancak sizin emekleriniz, harcadığınız zaman ve çabanız çok büyük. Ekip arkadaşlarınızla beraber sizleri beğenerek takip ediyoruz. Önce bilet fiyatları şimdi bu terbiyesizliğe karşı yaptıklarınız... Örgütlü hareket etmenin, organize ve yerinde tepkiler vermenin HAKLILIKLARI ortaya çıkardığını iki kez ispatladınız. Asıl size teşekkürler. Abilerimiz olarak biz gençlere yol gösteriyorsunuz teşekkürler.