Football is for you & me, not for fucking industry

9 Nisan 2010 Cuma

8 Nisan 2010 Perşembe

Ve Milliyet özür diledi!Yaptıkları terbiyesizliğin karşısında yükselen tepkiye karşı duramadılar. Özür dilediler. Yarım ağızla bile olsa özür dilediler. Bu bir ders olur ve bir daha tekrarlamazlar umarız. Ancak benim açımdan Milliyet boykotu devam edecektir. Satın almamaya, okumamaya devam edeceğim.Bu protestoya destek veren tüm Fenerbahçelilere teşekkürler.

6 Nisan 2010 Salı

Milliyet Gazetesi Boykotuna Davet


Milliyet gazetesi web sayfalarında dün yapılan ahlaksızlığa hepimiz şahit olduk. Voleybolcularımızın emeklerine ve tarihi başarısına hakeret içeren o sayfalar aslında voleybol şubemiz üzerinden camiamıza yapılan bir saldırıdır. Fenerbahçe blog sahibi olan tüm taraftarlarımızı "Milliyet Gazetesi Boykot" çağrımıza destek vermeye ve sayfalarını bir günlüğüne bu konuya ayırmaya davet ediyoruz.
Milliyet Gazetesi almayın, aldırmayın.
Okumayın, web sayfalarını ziyaret etmeyin.
Milliyet gazetesi ilk sayfasından Fenerbahçe camiasından ve voleybol takımımızdan özür dileyene kadar bu boykota devam edelim.
Unutmayın bu olay web sayfalarında haber giren ve onaylayan üç beş kişinin değil bir gazetenin yayın politikasıdır. Hesap sormak boynumuzun borcudur.

4 Nisan 2010 Pazar

Armanın Gururu Sarı MeleklerTeşekkürler kadın voleybolcularımız. Mücadeleniz, emeğiniz bu forma için döktüğünüz her damla teriniz ve gözyaşlarınız için sonsuz teşekkürler. 6 yıl önce voleybol 1.liginde yoktuk. Senelerce kadınlar voleybol liglerinde şubemiz kapalı olduğu için yer alamadık. 2010 yılında Avrupa Şampiyonlar Ligi Finali oynadık. Tartışmasız dünyanın en iyi kulüp takımı Bergamo karşısında muhteşem mücadelemize rağmen tecrübesizliğimizin kurbanı olduk. Yaşattığınız tüm zaferler ve heyecan için teşekkürler Sarı Meleklerimiz. Teşekkürler Acıbadem. Teşekkürler FENERBAHÇE.

Döktüğünüz gözyaşlarınız gururumuzdur. Bu formayı giymeyi on yıllardır bu kadar haketmiş başka bir takımımız olmadı. Hakkınızı helal edin. Hakkımız helal olsun.