Football is for you & me, not for fucking industry

2 Ağustos 2010 Pazartesi

Türkiye'nin En Geri Kalmış Spor Kulübü Portalı


Bak sen, demek en gelişmiş spor kulübü portalı bizim resmi siteymiş!..
Geri kalmışını düşünmek bile istemiyorum. Ekrana resimleri suluboya ile çizip, yazıları gazetelerden harf kopartıp yapıştırıyorlardır herhalde geri kalan portallar.
Atletizm şubende senin adına yarışan bir sporcun var. Sen yetiştirmemişsin ama sahip çıkmışsın. Maddi manevi destek vermişsin. Yarışlarda senin adını başarı ile temsil etmiş. Milli formayı giymiş ve Avrupa'nın en iyisi olmuş. Ve sen bu durumu açılış sayfana koyamıyorsun. Ha koymamakla iyi ediyorsun belki... Zira iç sayfanda iki haber var ve ikiside rezillik.

Bunlar ise haber resimleri:
Kupa almış... Biz izlemedik çünkü madalya törenini. Siz izlediniz ve gördünüz madalya yerine kupa verdiler. Evet bir kupa var ama fb.org un aziz çalışanları için ayrılmış, tarafımızca takdim edilecek yakında.

Yazıklar olsun. Bu kızın emeğine saygınız yok biliyoruz. Sizin kendi yaptığınız işe saygınız yok, bunu da biliyoruz. Fenerbahçe camiasına ise yakınlığınız ve saygınız hiç yok onları da biliyoruz. Ama beş saniye ulan '5' saniye ayırında birer tane sadece birer tane yarıştan fotoğraf ve kürsüden fotoğrafını bulun. Onlarca gazete ve ajans size istediğiniz anda resimleri geçer. Ama ne gerek var ki? Siz kurumsal yapının, gelişmiş uzman kişilerisiniz. Balık baştan kokarmış. Fenerbahçe kurumları ise baştan ayağa kokuyor. Resmi site dünyanın en rezil sitesi olma özelliğini sürdürüyor. Yazıklar olsun. Sakın haber yapmayın Nevin Yanıt'ın gelecek olası başarılarına bundan sonra. Emeklediği bebeklik resmini ve ilkokul okuma töreni kurdelasını alırken resimlerini görmek istemiyoruz. Böyle iyisiniz zirvedeyken bırakın. Gelişmiş portalın az gelişmişleri defolun gidin dünyamızdan artık...

Hiç yorum yok: