Football is for you & me, not for fucking industry

18 Mart 2010 Perşembe

Bugün sadece 18 Mart, Brezilya'nın kurtuluş günü değil tabi. Bu resmi site girişi normaldir.

Teşekkürler dini imanı para olan Fenerbahçe yönetimi. İşte Atatürk'ün Fenerbahçesinin resmi site giriş sayfası. Brezilyalıların bayramı olsa kapak yapardınız ama. İç sayfada "çelenk resmi" koyup bakın katıldık anmalara reklamı yaparsınız ancak. İyi o çelenkin parasını bu hafta oynanacak maçta toplayacağız yazmadınız. Buna da şükür.
http://www.fenerbahce.org/İşte Çanakkalede 25 öğrencisini ve sporcusunu şehit vermiş Galatasaray'ın resmi site girişi. Tabi devletten beleş kazandığın arazi ve beleş stad ile loca geliri varken kimin umrunda tarih.
http://www.galatasaray.org/


Genel olarak 80% uyduruk bir tarihe sahip olan, ancak her şeye rağmen bu ülkenin milli değerlerine saygı göstermeyi becerebilen Beşiktaş'ın resmi giriş sayfası.
http://www.bjk.com.tr/


Ve bırakın 1915'i 1950 de bile olmayan Trabzonspor'un resmi giriş sayfası...
http://www.trabzonspor.org/Not: Bu yazımızdan 3 saat sonra www.fenerbahce.org a Çanakkale ile ilgili 3 haber girmişler.

2 yorum:

sallanyuvarlan.blogspot.com dedi ki...

Gitsinler reklamlarla uğraşsınlar hala yazık ki ne yazık.

huek1907 dedi ki...

Ama filme oldu mu basına çıkılıp reklam yapılacak ya hemen Ali Koç ve 1907 derneği gitmişler Atatürkçü Fenerbahçe portresine sahip çıkmak için. Belki 1907 Atatürkçü, Aziz Yıldırım ise ihale dağıtan iktidarcı hayranıdır. Aziz bey sizin yazdığınız üzere paraya tapar. Para neredeyse oraya gider.